System włosów – czy jest to dobry sposób na problem z łysieniem?

Zobacz więcej

System włosów – czy jest to dobry sposób na problem z łysieniem?

System włosów – czy jest to dobry sposób na problem z łysieniem?

System włosów – czy jest to dobry sposób na problem z łysieniem?

Problemy trychologiczne dotykają bardzo dużo osób, a ze względu na wysoki wpływ tego typu problemów na zdrowie psychiczne – jest to bardzo poważna sprawa, której nie powinno się lekceważyć. Złe samopoczucie, towarzyszące wypadaniu włosów można oczywiście zmniejszyć za sprawą innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest niepodważalnie tzw. System włosów, na który decyduje się coraz więcej osób, zmagających się z problemami trychologicznymi. Czym jest oraz jak go kupić? Na te pytania znajdą państwo odpowiedź poniżej.

Czym jest system włosów?

Jest to stosunkowo nowa technologia, dzięki której osoby z wypadającymi włosami, mogą znów poczuć się dobrze same z sobą. System włosów polega na wszczepianiu prawdziwych włosów w tzw. Bazę, która będzie służyć jak drugi skalp, gdyż jest ona następnie zespalana właśnie z tym miejscem. System włosów to niepodważalnie jeden z lepszych i bardzo trwałych rozwiązań na wypadające włosy. Taki system można zarówno przymocować do całej głowy, jak i jedynie części, tam gdzie mamy jakieś ubytki. Dobrze zespolony system włosów, jest na tyle wytrzymały, że można z nim spać, myć się i wykonywać podobne czynności, do których zwykła peruka zwyczajnie się nie nadaje. Większość klientów jest bardzo zadowolona z systemu włosów i nie wyobraża sobie późniejszego życia bez niego.

Gdzie kupić system włosów?

Z racji iż jest to dosyć wymagająca technika, systemu włosów nie można kupić w pierwszym lepszym sklepie z perukami, na szczęście w Rokoko mamy możliwość zamówienia systemu włosów, jednak jest to specjalne zamówienie, dlatego wszystko należy załatwić osobiście. Nasi eksperci z pewnością doradzą jakie włosy dobrać. Staramy się, by systemy włosów były maksymalnie dobrze spersonalizowane pod właściciela, dlatego przycinanie oraz ewentualne farbowanie, to elementy niemal niezbędne w tego typu zamówieniach, a my dołożymy wszelkich starań, by wybrany system włosów odpowiadał klientowi w stu procentach.