Peruki Medyczne

Zobacz więcej

Peruki Medyczne

Peruki Medyczne

Od wielu lat zgłębialiśmy wiedzę dotyczącą tworzenia specjalnych, wyglądających realistycznie, peruk medycznych, by wszyscy klienci byli jak najbardziej zadowoleni. W Rokoko Hair Company wiemy, jak ważne jest samopoczucie każdego klienta z osobna, dlatego tworzymy jak największy asortyment, by każdy mógł zdobyć produkt, jaki pragnie. Stawiamy przede wszystkim na jakość, gdyż bez tego żaden produkt nie może spełniać oczekiwań, tym bardziej jeśli chcemy, by nasze produkty były atrakcyjne dla wymagających klientów. Jesteśmy właścicielami sklepów Rokoko i Beaute de Femme. Jeden jak i drugi sklep to idealne miejsce dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zakupić peruki najwyższej jakości. W naszych sklepach znajdą państwo peruki syntetyczne, półsyntetyczne oraz naturalne.

Peruki Medyczne Siedlce dla różnych klientów


Każdy klient jest inny i często personalizacja peruk jest niezbędna do pełnego zadowolenia klienta. W naszych salonach posiadamy oczywiście taką możliwość, gdyż zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, by klient był zadowolony z zakupu. Peruki naturalne można farbować i przycinać, co pozwala na pełną dowolność w zakresie jej stylizacji. Osoby które zmagają się z problemami trychologicznymi lub innymi, które powodują wypadanie częściowe lub całkowite, dobrze wiedzą jak dużo swobody oraz pewności siebie daje posiadanie naturalnie wyglądającej peruki, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Nasz sklep Rokoko jest największym sklepem z perukami w Polsce, gdyż oferujemy ponad 5 tysięcy modeli różnego rodzaju peruk.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, gdyż nasza firma działa od ponad dwóch dekad, co pozwoliło na innowacyjne rozwiązania dostępne dla wszystkich naszych klientów oraz pozycję największego producenta i dystrybutora peruk w Polsce.

Oryginalne kolekcje peruk medycznych

Praca kreatywna jest bardzo ważna w trakcie tworzenia peruk, dlatego tworzymy własne kolekcje, które wyróżniają się zarówno jakością wykonania, jak i designami modnymi na dany okres. Do naszych autorskich kolekcji zaliczają się m.in.: Beaute de Femme, Hair2Be, Hair Hero, Hair Diamonds oraz Delicious Hair. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne materiały najwyższej jakości, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. W efekcie nasze produkty bardzo dobrze imitują prawdziwe włosy. Jakość kosztuje, jednak warto wiedzieć, że w naszym sklepie można obniżyć cenę peruk Siedlce przy pomocy wniosków refundacji na NFZ.

Peruki Ellen Wille Medical Wigs – najwyższa jakość i światowa renoma

Peruki marki Ellen Wille to przede wszystkim wyznacznik najlepszego kunsztu w tej branży. Wyprodukowanie innowacyjnego włókna pozwoliło na światową renomę tejże marki, a my możemy poszczycić się tym, że jesteśmy renomowanym dystrybutorem tych produktów.