Peruka - czy warto jest ją kupić?

Zobacz więcej

Peruka - czy warto jest ją kupić?

Peruka - czy warto jest ją kupić?

Peruka – czy warto jest ją kupić?

Współcześnie coraz większym problemem są wypadające włosy lub częściowe bądź też całkowite łysienie. Jest to oczywiście związane często z trybem życia i ciągłym stresem. Szczególnie podatne na stres osoby borykają się z takimi problemami, jednak dalej to choroby są główną przyczyną nadmiernego wypadania włosów. W takiej sytuacji część osób decyduje się na przeszczep. Nie jest to opcja dla wszystkich, dlatego warto pomyśleć nad peruką, gdyż jest to bardzo dobry zamiennik operacji, a z pewnością podniesie nas na duchu spoglądanie się w lustrze z bujnymi włosami.

Jaką perukę wybrać?

Następnym krokiem, kiedy już zdecydujemy się na zakup peruki, będzie dylemat jaki rodzaj wybrać. W Rokoko Hair Company oferujemy trzy rodzaje peruk: syntetyczne, półsyntetyczne i naturalne. Oczywiście każda z nich jest inna i różnią się od siebie, dlatego warto rozważyć najpierw, która najbardziej przypadnie nam do gustu. Peruki syntetyczne wybierane są prawie najczęściej, gdyż zaraz po naturalnych. Wyróżniają się przede wszystkim tym, że stworzone zostały przy pomocy włókien syntetycznych w miejsce włosów naturalnych. W Rokoko dokładamy wszelkich starań, by peruki syntetyczne wyglądały realistycznie i możliwie najwierniej imitowały prawdziwe włosy. Ich dużym atutem jest cena, gdyż z logicznych przyczyn peruki naturalne są bardziej kosztowne. Peruki naturalne są natomiast stworzone przy pomocy prawdziwych, naturalnych włosów, a ich ceny są nieco wyższe od ich syntetycznych zamienników. Im mniej zniszczony włos, tym lepsza peruka, dlatego dobieramy jedynie najlepsze materiały do ich tworzenia. Peruki naturalne są bardzo dobre, by były personalizowane, dlatego jeśli klientowi zależy na tym, by przyciąć lub pofarbować perukę, to właśnie naturalna na to pozwala.

Gdzie kupić perukę?

Jesteśmy na rynku od kilku pokoleń, dlatego nasze doświadczenie w perukarstwie jest na wysokim poziomie. Tworzymy produkty, które spełniają oczekiwania klientów i dokładamy wszelkich starań, by peruki jak najlepiej imitowały prawdziwe włosy. Rokoko Hair Company to największy dystrybutor i producent peruk w Polsce i zaufało nam już tysiące klientów.