Dlaczego peruka syntetyczna jest trwalsza od naturalnej?

Zobacz więcej

Dlaczego peruka syntetyczna jest trwalsza od naturalnej?

Dlaczego peruka syntetyczna jest trwalsza od naturalnej?

Dlaczego peruka syntetyczna jest trwalsza od naturalnej?

Peruki to produkty, których niektórzy używają codziennie i nie wyobrażają sobie życia bez nich, inni zaś nigdy by peruki nie założyli. Oczywiście wszystko zależne jest od wielu czynników, jednak można się zgodzić, że są to produkty potrzebne niezależnie od ich przeznaczenia, czy imprezowa zmiana fryzury, czy codziennie noszona peruka, mając problemy z wypadaniem włosów. Na rynku są różne rodzaje peruk, jednak najczęściej wybierane są syntetyczne albo naturalne. Różnica między nimi jest spora, dlatego poniżej znajdą państwo odpowiedź na to, co różni te dwa rodzaje peruk.

Peruka syntetyczna a naturalna – która lepsza?

Nie można jednoznacznie stwierdzić, że któraś z tych peruk jest lepsza, gdyż zarówno jedna jak i druga mają plusy, które trafią do innego rodzaju klientów. Faktem jest natomiast, że peruki syntetyczne są znacznie trwalsze od naturalnych. Wiąże się to z samą konstrukcją, gdyż peruki syntetyczne oparte są na materiale sztucznym, który jedynie imituje prawdziwego włosa. Syntetyczne włókna w perukach Rokoko naprawdę trudno rozpoznać, gdyż świetnie imitują naturalne włosy. Ich atutem jest jednak wytrzymałość. Peruki syntetyczne nie są tak podatne na negatywne czynniki zewnętrzne, dlatego zniszczenie takiej peruki jest naprawdę wymagające. Peruka naturalna natomiast jest wykonana z naturalnych włosów, dlatego praktycznie nie można stwierdzić, że jest to peruka.

Gdzie kupić peruki syntetyczne?

W Rokoko Hair Company mamy bardzo szeroki wybór zarówno peruk naturalnych jak i syntetycznych oraz półsyntetycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na tworzenie produktów najwyższej jakości, przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły. Personalizacja zamówień to coś, co jest bardzo ważne dla klientów, dlatego w naszych sklepach można liczyć na pełne zaangażowanie naszych pracowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak obecny rynek wygląda, dlatego zamówienia online są równie łatwe, co zakupy w salonie. Nie czekaj i przekonaj się na własnej skórze o naszej jakości!